روش های ارسال


ارسال 24 ساعته سفارش

  1. سرویس ارسال 24 ساعته برای همه ی محله های مناطق 1، 2، 3، 6 و 7 تهران امکان پذیر است. همچنین محله های غرب اتوبان امام علی برای مناطق 4 و 8 قابل سرویس دهی است. برای سایر مناطق بند 5 همین قسمت را مطالعه بفرمایید.
  2. سرویس ارسال 24 ساعته در روزهای تعطیل رسمی امکان ارائه خدمات ندارد.
  3. سرویس ارسال 24 ساعته در سایر شهرهای استان تهران و بقیه استان ها امکانپذیر نمیباشد.
  4. سرویس ارسال 24 ساعته در تهران برای سفارش هایی ست که تا ساعت 16 همان روز ثبت شده است و هزینه آن 45 هزار تومان است. پس از ثبت سفارش، کارشناسان گردشهر برای هماهنگ کردن ساعت ارسال با مشتری تماس خواهند گرفت و بین ساعت 17 تا 22 همان روز و یا روز بعد ارسال صورت می پذیرد. (در صورتی که نیاز است در طول روز کالا به دستتان برسد با همکاران ما تماس بگیرید تا در صورت امکان ارسال صورت پذیرد.) (شماره پشتیبانی: 09981500222)
  5. این سرویس برای سایر منطقه های تهران نیز قابل انجام است با این تفاوت که علاوه بر مبلغ 45 هزار تومان می بایست ما به تفاوت هزینه پیک را در محل پرداخت نمایند و بسته به دور و نزدیک بودن آدرس از محل ارسال که قلهک می باشد می تواند از 1000 تا 65000 تومان (مابه تفاوت) شود که می توانید با ارائه آدرس به همکاران ما مبلغ دقیق را جویا شوید.
  6. در شرایط نامساعد جوی به دلیل افزایش نرخ سرویس های ارسال، گردشهر تعهدی نسبت به اینکه با هزینه های اعلامی  بتواند ارسال ها را انجام دهد ندارد و همکاران ما در این صورت اگر اختلاف هزینه زیادی نسبت به روزهای عادی داشته باشد از طریق تماس با مشتری اعلام خواهند کرد. بدیهی ست گردشهر تمام تلاش خود را می کند که با تقبل بخشی از این افرایش نرخ، هزینه را پرداخت کند

 

ارسال رایگان

 

ارسال پستی

 

روش های پرداخت

  1. واریز به حساب و کارت به کارت برای افرادی در نظر گرفته شده است که با روند پرداخت آنلاین آشنایی کمتری دارند و یا به هر نحوی ترجیح می دهند واریز را غیرآنلاین انجام دهند (زمان رزرو کالا تا تایید پرداخت 6 ساعت می باشد و بعد از آن سفارش لغو محسوب می گردد. مشتری که از این طریق خرید ثبت می کند لازم است پس از پرداخت از طریق راه های ارتباطی به واحد مشتریان اعلام کند)


نکات مهم در هنگام تحویل سفارش:


مشتری موظف است هنگام تحویل گرفتن سفارش و قبل از بازکردن بسته بندی، مشخصات کالای سفارش داده شده را با کالای تحویلی مطابقت داده و در صورت مغایرت از تحویل گرفتن آن خودداری نماید.

در صورتیکه مشتری بدون تطبیق دادن سفارش با کالا، آن را از بسته بندی اولیه خارج نماید، حتی در صورت مغایرت امکان عودت وجود ندارد.

مشتری موظف است در هنگام تحویل گرفتن سفارش، تمام کالاهای سفارش داده شده خود را تحویل ظاهری بگیرد.

در زمان ارسال کالا توسط شرکتهای پستی، مشتری موظف است در حضور مامور پستی و قبل از امضاء رسید تحویل کالا، از سلامت بسته بندی و سلامت ظاهری کالا مطمئن گردد و در صورتیکه کالا از نظر بسته بندی و یا سلامت ظاهری دچار ایراد گردیده باشد، ضمن تحویل نگرفتن آن، بلافاصله موضوع را به گرد شهر اطلاع دهد. در این موارد چنانچه مشتری بدون بررسی سلامت ظاهری، رسید پستی (بمنزله دریافت کالا بصورت صحیح و سالم) را امضاء نماید، هیچ اعتراضی در مورد سلامت ظاهری کالا قابل قبول نخواهد بود و فروشگاه مسئولیتی در قبال مشکلات بعدی نخواهد داشت، زیرا علیرغم اینکه کالا تا سقف ممکن بیمه گردیده است، به دلیل آنکه مشتری شخصاً تایید نموده است که کالا را صحیح و سالم دریافت نموده است، دیگر امکان هیچگونه پیگیری برای دریافت خسارت وجود ندارد.

طبق دستورالعمل پلیس فتا در هنگام تحویل سفارشاتی که پرداخت آن آنلاین بوده است، ارائه کارت ملی مطابق با نام فرد سفارش دهنده، اجباری است. چنانچه فردی که کالا را سفارش داده و پرداخت آن را بصورت آنلاین انجام داده، تمایل داشته باشد کالا تحویل فرد دیگری گردد، باید از طریق  ایمیل یا پیامک، نام فرد تحویل گیرنده را به فروشگاه اعلام نماید، در غیر اینصورت فروشگاه کالا را تحویل نداده و در این موارد هزینه ارسال مجدد بر عهده مشتری خواهد بود.شرایط باز پس گیری سفارشات:


به هر طریقی که اثبات شود اشتباه از جانب ما بوده است هزینه حمل کالای مصرفی به عهده ما بوده و به شما بازپرداخت خواهد شد.مبنای بازگرداندن هزینه های بازگشتی برچسب الصاقی پست روی جعبه می باشد.

هنگامی که کالایی بازپس فرستاده ‏شود، پس از کارشناسی و تایید واحد خدمات مشتری و واحد خدمات پس از فروش، هماهنگی لازم برای استرداد مبلغ سفارش با مشتری به عمل آمده و تا 48 ساعت الی 72 ساعت کاری مبلغ به حساب مشتری مسترد خواهد شد.

در صورتی که کالای خریداری شده از سایت با آنچه از ما خریداری کرده اید مغایرت داشته باشد مانند رنگ ،سایز ،شکل ظاهری .

در صورتی که کالای ارسال شده دارای ایراد یا شکستگی شده باشد و خریدار موظف است کالا را هنگام تحویل از پیک گرد شهر و یا پست باز کرده و هم از نظر ظاهری و هم از نظر سالم و صحیح بودن آن اطمینان حاصل کند و بعد کالا را تحویل بگیرد.

در صورتی که به هر دلیلی از خرید خود پشیمان شدید هزینه عودت کالا بر عهده مشتری است و تمامی متعلقات سفارش شامل جعبه ،ساک خرید،کاغذ کادو باید به گرد شهر برگردانده شود.

برای واریز هزینه پست به حساب مشتری،قبض پستی با مهر شرکت پست باید همراه کالا به گرد شهر ارسال شود.


مقررات عمومی


قوانین و مقررات جهت حفظ حقوق فروشندگان، خریداران و کاربران گرد شهردر نظر گرفته شده و منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و فعالیت در این سایت به معنای توافق کامل با آن می‌باشد.

درج هرگونه شماره تماس و پیامک، آدرس، آدرس اینترنتی، نام کاربری نرم افزارهای چت و گفتگو و مواردی از این قبیل بر روی تصاویر محصولات، توضیحات محصول، پیام‌های خصوصی، نظرات و به هر طریق دیگر ممنوع است.

درج هرگونه مطلب توهین آمیز به افراد و مغایر مقررات کشور ممنوع می‌باشد و در صورت مشاهده حذف و طبق نظر سایت با متخلفین برخورد می‌گردد. شایان ذکر است مسئولیت پاسخگویی در مراجع قانونی در صورت شکایت با فرد متخلف خواهد بود.

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های گرد شهر منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های گرد شهرتغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

به قوانین جمهوری اسلامی ایران احترام می گذارید و از نوشتن مسائل سیاسی در بخش نظرات،خودداری می کنید.در غیر این صورت دسترسی شما به امکانات سایت قطع می گردد.

باید از اطلاعات حساب کاربری خود به‌طورکامل حفاظت کنید. مسئولیت تبادل هرگونه اطلاعات از طریق ایمیل کاربری (و رمز عبور) تماماً برعهده شماست

باید فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و کامل تکمیل کنید، در صورت ثبت اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش شما قابل پیگیری و تحویل نیست

تمامی اطلاعاتی که در این سایت ارائه می شود شامل متن، عکس، طراحی، لوگو، ساختار و...همگی جزو دارایی های این سایت و یا عرضه کنندگان آنها به حساب می آیند لذا هرگونه استفاده از آنها که بدون کسب مجوز کتبی از سایت "گردشهر"باشد پیگرد قانونی خواهد داشت. علاوه بر این، اسکریپت ها،و اسامی خدمات قابل ارائه از طریق هر یک از خدمات ایجاد شده توسط گرد شهر و علائم تجاری ثبت شده نیز در انحصار گردشهر است و هر گونه استفاده با مقاصد تجاری پیگرد قانونی دارد.